Dvě osobnosti, 
dva pohledy

Spolupráce dvou realit, odlišných zkušeností a pohledů na svět.

Spojuje nás touha pracovat na své životní vášni a dělat to dobře. Je to alchymie, při které hledáme to nejlepší, snažíme se nabídnout propracované, vždy originální projekty. Každý náš návrh vzniká díky týmové práci, vzájemná inspirace každý návrh obohacuje.

Laďka Kolářová

Mám ráda spojení moderny s historickými prvky a uměleckými díly. Kdybych si měla vybrat, upsala bych se Pařížskému stylu. Díky svým stavařským zkušenostem jsem schopna vidět potenciál prostoru i mimo stávající rozvržení.

Osobně dohlížím na realizace projektů až po stavbu. Ráda hledám originální díla mezi mladými českými designéry i u tradičních výrobců. Mám ráda výzvy, například když je byt úplně zdevastovaný a mám prostor kouzlit.

Blanka Janoušková

Při navrhování interiéru je pro mě důležitá nadčasovost, harmonie barev, materiálů a tvarů. Baví mě do interiéru zařazovat prvky moderního umění, které mu dodávají patřičnou energii.

Preferuji jednoduché linie a kombinaci moderních materiálů s přírodními. V LaDesignu mám na starosti také projektové řízení zakázek, kde využívám své zkušenosti z marketingu a reklamy.

Zůstaňme v kontaktu